alip_2020

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ ASTROFİZİK ARAŞTIRMA VE UYGULAMA MERKEZİ

(ATASAM)

LİSANS BİLGİLENDİRME VE UYGULAMA PROGRAMI


ATASAM – ALİP Erteleme Duyurusu – 2020

Merhaba,

ATASAM tarafından yürütülen ve bu yıl Ağustos – Eylül aylarında yapılması planlanan ALİP ve ALÜP etkinliklerimiz, pandemi/salgın durumu, hijyen ve sosyal  mesafe, şehirler arası ulaşım gibi kurallar/riskler de dikkate alınarak;

isimleri açıklanan adayların/katılımcıların hakları saklı kalmak koşuluyla, ileri bir tarihe ertelenmiştir. Etkniliklerin, uygulamalar da içermesi nedeniyle, webinar/videokonferans/uzaktan yapılması gibi seçeneklerde değerlendirilmiş fakat uygun ve faydalı olmayacağına karar verilmiştir.

İnsan sağlığı herşeyden önce geldiği için 2020 yılındaki bu etkinliklerimizi ileri bir tarihe ertelemek zorunda kalıyoruz. Bu konudaki gelişmeler, daha sonra gerek web gerekse de diğer iletişim kanallarından ayrıca duyurulacaktır.

İyi çalışmalar…

 

ATASAM Müdürlüğü.


ATASAM – ALİP Başvuru Sonuçları – 2020

18 – 21 AĞUSTOS

15 – 18 EYLÜL

Ayşenur Köse

(İstanbul Unv.)

Leyla Kaba

(Çukurova Unv.)

Zehra Dursunüstün

(Erzurum Teknik Unv.)

Nuray Akbaş

(Çukurova Unv.)

Rahmi Gündü

(İstanbul Unv.)

Fatma Selinay Beyazlat

(Çukurova Unv.)

Ali Osman Alpagu

(İstanbul Unv.)

Meryem Çördük

(İstanbul Unv.)

Mustafa Turan Sağlam

(İstanbul Unv.)

Olcaytuğ Özgüllü

(İstanbul Unv.)

Toplam Başvuru Kişi Sayısı: 11

Evraklarını Tam Ulaştıran Kişi Sayısı: 11

Yerleşen Kişi Sayısı: 10

Not: : Belirlenen tarihlerde gelemeyecek öğrencilerin yerine yedek listeden öğrencilerin katılabilmesi için 30 Haziran 2020 tarihine kadar ” atasam@atauni.edu.tr ” adresine “belirlenen tarihler uygundur, katılacağım” şeklinde eposta göndermeleri beklenmektedir. Grup değişimi için atılan mesajlar kabul edilmeyecektir. Yol giderlerini katılımcılar kendileri karşılayacağı için uygun ve ekonomik ulaşım alternatifleri (uçak, otobüs, tren) için erken davranmanız tavsiye edilir.


ATASAM Müdürlüğü.

ALİP Başvuru Formu